Slovo o viere - o citlivých otázkach s právnikom Juricom (pozvánka)

Posledné stretnutie v cykle Slovo o viere v tomto školskom roku je na programe v piatok 2. júna po večernej svätej omši, kedy privítame cirkevného právnika Doc. ICDr. JUDr. Juraja Juricu, PhD., s ktorým budeme diskutovať o cirkevnom manželskom práve v súčasnosti a aktuálnych výzvach pre kresťanských manželov. Tešíme sa na stretnutie v Pastoračnom centre sv. Márie Magdalény 2. júna 2017 o 18:45 hod.

O. Jurica sa v rámci svojho večera bude venovať forme uzatvárania manželstva a jej vplyvu na jeho platnosť, miešaným manželstvám, odluke i separácii, teda rozvodu. Bude tiež hovoriť o posynodálnej exhortácii Amoris Laetitia, osobitne o článkoch 299 až 306, a samozrejme o pastorácii rozvedených v súčasnosti.

Každý záujemca je srdečne vítaný!