Tohtoročné fašiangy

Vianoce a Nový rok sú už nenávratne za nami a aj vonkajšie teploty nám pomaly začínajú pripomínať, že zima sa postupne chystá na odchod. A to je pre nás čas, aby sme pripravili pre farníkov príležitosti precítiť fašiangové obdobie jemu vlastným spôsobom. Na svoje si prídu nielen dospelí farníci, ale v nemalej miere aj naše deti.

Vo februári sa teda môžeme tešiť na fašiangovú zábavu (9. 2.), tiež už tradičnú detskú svätú omšu (15. 2.), karneval pre našich najmenších (17. 2.) a v posledný februárový piatok by sme mali privítať aj hosťa ďalšieho dielu vzdelávacieho a diskusného večera Slovo o viere, tentokrát zacielené na znalosti, ktoré by mal mať každý veriaci, lektor či miništrant vo vzťahu k liturgii svätej omše. Tešíme sa na každého návštevníka, osobitne na naše deti!