Susedský piknik je dnes

Susedský piknik je dnes

Dnešnú nedeľu, 24. júna, bude v Rusovciach ďalší z piknikov, ktorého cieľom je nielen utužovať už existujúce vzťahy obyvateľov našej mestskej časti, ale aj spoznávať sa s novými susedmi a vytvárať tak dobré vzťahy medzi všetkými Rusovčanmi. Príďte do parčíku pri kostolíku sv. Víta, od 15:00 hod. je pripravený zaujímavý program, príjemní ľudia i drobné občerstvenie pre všetky generácie.
12. týždeň cez rok (B)

12. týždeň cez rok (B)

Liturgický kalendár týždňa: nedeľa, 24. júna – Narodenie sv. Jána Krstiteľa, slávnosť, (b); pondelok, 25. júna – Pondelok 12. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Maxím, biskup; sv. Viliam, opát; utorok, 26. júna – Utorok 12. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Ján a Pavol, mučeníci; sv. Josemaria Escrivá de Balaguer, kňaz; streda, 27. júna – Streda 12. týždňa v Cezročnom období, (z); alebo sv. Ladislav, ľubovoľná spomienka, (b); alebo sv. Cyril Alexandrijský, biskup a učiteľ Cirkvi, ľubovoľná spomienka, (b); štvrtok, 28. júna – Štvrtok 12. týždňa v Cezročnom období, sv. Irenej, biskup a mučeník, spomienka, (č); piatok, 29. júna – sv. Peter a Pavol, apoštoli, slávnosť, (č); sobota, 30. júna – Sobota 12. týždňa v Cezročnom období, (z); Prvých svätých mučeníkov Cirkvi v Ríme, ľubovoľná spomienka, (č) alebo Panny Márie v sobotu, ľubovoľná spomienka, (b); sv. Oto, biskup.
Detská svätá omša - 29. júna

Detská svätá omša - 29. júna

Ani sme sa nenazdali, a mesiac je za nami, čo okrem iného znamená, že sa v piatok, 29. júna, v kostole opäť (a posledný krát pred prázdninami) stretneme s našimi úžasnými deťmi, ich rodičmi a hudobníkmi na večernej sv. omši so začiatkom o 18:00 hod., aby sme v sprievode ich roztomilého, ale dôstojného čítania a perfektne nacvičených spevov spoločne slávili Eucharistiu.
11. týždeň cez rok (B)

11. týždeň cez rok (B)

Liturgický kalendár týždňa: nedeľa, 17. júna – 11. nedeľa v Cezročnom období, (z); sv. Nikander a Marcián, vojaci a mučeníci; pondelok, 18. júna – Pondelok 11. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Gregor Barbarigo, biskup; utorok, 19. júna – Utorok 11. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Romuald, opát, ľubovoľná spomienka, (b); Rumund, opát; Juliana Falkoneri streda, 20. júna – Streda 11. týždňa v Cezročnom období, (z); bl. Margita Ebnerová, panna; štvrtok, 21. júna – Štvrtok 11. týždňa v Cezročnom období, (b); sv. Alojz Gonzága, rehoľník; piatok, 22. júna – Piatok 11. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Pavlín z Noly, biskup, ľubovoľná spomienka, (b); alebo sv. Ján Fisher, biskup a Tomáš Mórus, mučeníci, ľubovoľná spomienka, (č); sobota, 23. júna – Sobota 11. týždňa v Cezročnom období, (z); alebo Panny Márie v sobotu, ľubovoľná spomienka, (b); sv. Jozef Cafasso, kňaz; bl. Mária Rafaela, panna.
10. týždeň cez rok (B)

10. týždeň cez rok (B)

Liturgický kalendár týždňa: nedeľa, 10. júna – 10. nedeľa v Cezročnom období, (z); bl. Diana, panna; pondelok, 11. júna – Pondelok 10. týždňa v Cezročnom období, (č); sv. Barnabáš, apoštol, spomienka, bl. Jolana; utorok, 12. júna – Utorok 10. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Gašpar Bertoni, kňaz; streda, 13. júna – Streda 10. týždňa v Cezročnom období, (b); sv. Anton Paduánsky, kňaz a učiteľ Cirkvi, spomienka; štvrtok, 14. júna – Štvrtok 10. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Elizej, prorok, sv. Valér a Rufín, mučeníci; piatok, 15. júna – Piatok 10. týždňa v Cezročnom období, (z); sv. Vít, mučeník, sv. Germana, panna; sobota, 16. júna – Sobota 10. týždňa v Cezročnom období, (z); alebo Panny Márie v sobotu, ľubovoľná spomienka, (b); sv. Neit, mučeník, sv. Benon, biskup.
Showing 1 - 5 of 170 results.
Items per Page 5
of 34