Položky so značkou pomoc cirkvi .

Bratislava 25.6.2019 - Celková suma 111 108 825 eur je bilancia darov, ktoré v roku 2018 medzinárodná pápežská nadácia Aid to the Church in Need - ACN (u nás známa aj ako Kirche in Not) prijala od svojich dobrodincov prostredníctvom 23 národných kancelárií a jej centrály v nemeckom Königsteine. Slovenská národná kancelária ACN - Pomoc trpiacej Cirkvi, otvorená pred dvomi rokmi, sa vďaka stále rastúcemu počtu dobrodincom na Slovensku podieľala na misii a projektoch ACN v minulom roku sumou 251 478 eur. Finančné dary celkovo viac ako 330 000 dobrodincov na všetkých kontinentoch umožnili nadácii v roku 2018 zrealizovať 5 019 pastoračných projektov v 139 krajinách sveta.
Čítaj ďalej o Vďaka dobrodincom priniesla ACN ako 111 miliónov eur pre trpiacu Cirkev na celom svete »

Konštruktívna podpora – ACN otvára vianočnú kampaň Pomoc pre Sýriu

BRATISLAVA/ALEPPO – Vojnou zničená Sýria dnes potrebuje viac ako núdzovú pomoc. Okrem akútnych potrieb dneška je nevyhnutné pre mier v regióne, ale aj pre bezpečnosť u nás v Európe podporiť tiež oblasti života v Sýrii, ktoré sú kľúčové pre pokojnú budúcnosť krajiny. A práve na to sa zameriava vianočná kampaň pápežskej nadácie ACN s názvom POMOC PRE SÝRIU.
Čítaj ďalej o Konštruktívna podpora – ACN otvára vianočnú kampaň Pomoc pre Sýriu »
Ukazujem 2 výsledkov.